MARATON INSPIRACJI

PRACY Z GRUPĄ

3 szkolenia – 3 zaświadczenia

dostęp do wideo

Zapraszamy: wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy, inspiracji oraz nowych umiejętności związanych z wykorzystaniem ruchu przy muzyce oraz terapii ruchem w pracy z grupą dzieci i dorosłych.
Do maratonu zapraszamy psychologów, pedagogów, terapeutów, nauczycieli, instruktorów zajęć taneczno-ruchowych, opiekunów, animatorów, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych i poszukujących wiedzy na temat rozwijania świadomości ciała i terapii poprzez ruch i taniec.

Cena: 120 zł – on-line wideo

– 3 nagrania warsztatów tj.:

I. Wspomaganie rozwoju psychoruchowego poprzez wykorzystanie kroków salsy, cha-cha i samby w układach do różnych hitów muzycznych z Michałem Kociuba

II. Relaksacja poprzez odreagowanie napięć psychoruchowych – metoda choreoterapii na co dzień – działania profilaktyczne w pracy z grupą z Sylwią Sawa-Pasternak

III. Taniec i ruch jako forma aktywnego spędzania wolnego czasu – rozciąganie i wzmacnianie z Moniką Hiszpańską

– 3 zaświadczenia ukończenia szkoleń doskonalących (zgodnie z z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz.U. z 2019 r. poz.1045) oraz  § 18 ust.  rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)
–  muzykę mp3 do pobrania

INFORMACJE:   iskra.edu@gmail.com,   tel. 504-399-116

ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP DO SZKOLENIA

KROK I. Wyślij zgłoszenie na iskra.edu@gmail.com lub uzupełnij formularz na dole strony

KROK II. W e-mailu podaj dane do zaświadczenia/certyfikatu  tj. imię i nazwisko, datę oraz miejsce urodzenia, a także nr.tel do kontaktu

TYTUŁEM: MARATON + nazwisko uczestnika