Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką kursu.

Otrzymasz tytuł trenera bajkoterapii, zaświadczenie MEN oraz certyfikat potwierdzający kompetencje!

TERMINY:

• ( łącznie 6 godzin zegarowych plus materiał do pracy własnej)

– aktywność uczestnika podczas zalogowania obowiązkowa –

kurs na platformie clickmeeting – na 20-30 min przed rozpoczęciem wysyłamy dostęp do platformy

• cena: 350 zł

Kurs przygotowuje do prowadzenia zajęć i tworzenia bajek oraz scenariuszy, uczestnik kursu

uczy się  w jaki sposób dobierać metody, narzędzia i konstruować bajki, aby odpowiadały na potrzeby swoich odbiorców

Kurs zawiera dodatkowo zestaw przykładowych aktywności / ćwiczeń do prowadzenia zajęć metodą bajkoterapii oraz ponad 70 stron przykładowych bajek w postaci pdf, a także prezentację .

NR AKREDYTACJI KURATORA OŚWIATY 93/2020

Organizator: Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli ISKRA SP.  Z O. O.

1. Rola bajek w życiu dziecka.  Bajkoterapia jako metoda pracy.

2. Rodzaje bajek terapeutycznych.

3. Przykładowe rodzaje bajek, a ich mechanizmy oddziaływania – warsztat

4. Narzędzia bajkoterapii – warsztat

5. Trudności dzieci, a dobór bajki terapeutycznej.

6. Poznanie zasad konstruowania bajek

7. Warsztat trenera bajkoterapii – bajka na zaliczenie – praktyka własna

8. Pomoce do zajęć

Bajkoterapia jest kluczem do dziecięcego świata. Dzieci posługują się magicznym językiem: mówią do nas swoimi bohaterami, przebierają się, zakładają maski. Bajkoterapia to praktyczne narzędzie do pracy z grupą. Trenerka Lilia Potonia odkryje przed uczestnikami, w jaki sposób patrzeć na bajkę i ją czytać, aby to co ukryte między wierszami  przyszły trener/uczestnik kursu mógł świadomie zaproponować podczas prowadzenia swoich zajęć.

To możliwe! Naucz się mówić do dzieci w sposób, który do nich najbardziej trafia!!!

Na kursie dokładnie dowiesz się jak  oswajać trudne emocje, radzić sobie w sytuacjach nowych, budować nowe kompetencje i umiejętności.

Zapraszam ! ZOSTAŃ TRENEREM BAJKOTERAPII !

TRENER: dr Lilia Potonia – doświadczona arteterapeuta, muzykoterapeutka, trener neurografiki, wykladowca akademicki  oraz terapeutka Gestalt. Od 25 lat prowadzi warsztaty dla seniorów, dzieci i młodzieży, organizator międzynarodowych konferencji i festiwali twórczości.

• Certyfikat i zaświadczenie w formie elektronicznej zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.)

• certyfikat i zaświadczenie  w wymiarze 12 godz. dydaktyczne

• !!!  wymiar godzin obejmuje udział w kursie, bajki w formie pdf, zestaw ćwiczeń interakcyjnych do zastosowania za zajęciach z bajkoterapii,

• a także czas na prace zaliczeniową !!!

Zapisy:

• prześlij nam swoje dane  na iskra.edu@gmail.com

OPCJE PŁATNOŚCI

A. JEŚLI CHCESZ OTRZYMAĆ FAKTURĘ:

1. Faktura odroczona dla placówek oświatowych 14 dni przelew – należy podać dane pracodawcy

2. Faktura imienna dla nauczycieli / osób prywatnych

pozostałych (firm, placówek, ośrodków itp.) – po zaksięgowaniu płatności