Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką kursu. Otrzymasz tytuł trenera bajkoterapii oraz certyfikat potwierdzający kompetencje!

8-9 październik 2022 r.

sobota: 8.00-13.00, niedziela: 9.00-14.00

cena: 250 zł

Kurs on-line live na platformie clickmeeting

NR AKREDYTACJI KURATORA OŚWIATY 93/2020

Organizator: Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli ISKRA SP.  Z O. O.

1. Rola bajek w życiu dziecka.  Bajkoterapia jako metoda pracy.

2. Rodzaje bajek terapeutycznych.

3. Przykładowe rodzaje bajek, a ich mechanizmy oddziaływania

4. Narzędzia bajkoterapii

5. Trudności dzieci, a dobór bajki terapeutycznej.

6. Poznanie zasad konstruowania bajek – pomagajek.

7. Warsztat trenera bajkoterapii

8. Pomoce do zajęć

TRENER: dr Lilia Potonia – doświadczona arteterapeuta, muzykoterapeutka, trener neurografiki, wykladowca akademicki  oraz terapeutka Gestalt. Od 25 lat prowadzi warsztaty dla seniorów, dzieci i młodzieży, organizator międzynarodowych konferencji i festiwali twórczości.

Bajkoterapia jest kluczem do dziecięcego świata. Dzieci posługują się magicznym językiem: mówią do nas swoimi bohaterami, przebierają się, zakładają maski. Bajkoterapia jest to narzędzie bardzo praktyczne.

To możliwe! Naucz się mówić do dzieci w sposób, który do nich najbardziej trafia!!!

Ja pomagam dzieciom oswajać trudne emocje, radzić sobie w sytuacjach nowych, budować nowe kompetencje i umiejętności.

Możesz się tego nauczyć. Zapraszam ! ZOSTAŃ TRENEREM BAJKOTERAPII !

OTRZYMASZ:

• Certyfikat i zaświadczenie w formie elektronicznej zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.), oraz § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632 ) (certyfikat w wymiarze 20 godz. dydaktyczne  obejmujące: udział w kursie, czas na prace zaliczeniową, dostęp do nagrania kursu na dodatkowe 14 dni)

• dodatkowe materiały

Zapisy:

• prześlij nam swoje dane  na iskra.edu@gmail.com

• 1. IMIĘ I NAZWISKO

• 2. DATĘ ORAZ MIEJSCE URODZENIA

• 3. NUMER TEL.

ISKRA – EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O.

ul. Młodej Polski 32/83, Lublin

13 1950 0001 2006 6594 2703 0002