Data rozpoczęcia: 27.08.2017
Cena: 100 zł

Zapraszamy na szkolenie doskonalące „Analiza rysunku dziecka”.

Dla: nauczycieli, pedagogów, studentów i rodziców dzieci, którzy poszukują psychologicznej wiedzy, inspiracji i praktycznych wskazówek do terapii, edukacji i wychowania.

Kurs będzie realizowany w formie praktycznego warsztatu

Program:

1.Twórczość dziecięca źródłem informacji dla osób pracujących z dziećmi:
2. Aktywność plastyczna i rozwój rysunkowy dziecka.
3. Dziecko i jego rodzina jako system.
4. Jak analizować rysunki dzieci (symbolika kolorów, wykorzystanie przestrzeni, kreska, kształt)
5. Testy projekcyjne – analiza
6. Obraz siebie – projekcja twórcza.

TERMIN: 27 sierpnia 2017 r.   GODZ. 10.00 – 15.00

Cena: 100 zł

Po ukończeniu szkolenia zdobędziesz Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego z  zakresu: „Analiza rysunku dziecka”

Dokument wydajemy  na podstawie & 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).

MIEJSCE: Warszawa, ul. Sucharskiego 3, Klub Osiedlowy Jelonki

TRENER: mgr Barbara Libicka – Gortadt

Pedagog specjalny i reedukator. Od 13 lat prowadzę terapię dzieci w przedszkolnej grupie terapeutycznej w Warszawie. Jestem trenerem kreatywności i arteterapii. Ukończyłam Podyplomowe Studia Terapii I Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbiam prowadzić szkolenia dzieląc się pasją, wiedzą I doświadczeniem.