Szybki kontakt? ZADZWOŃ: 504-399-116

Wybierz miasto:

trener_sylwia_sawa

 

mgr SYLWIA SAWA-PASTERNAK
Prezes Zarządu firmy ISKRA – pedagog, choreoterapeuta, arteterapeuta, trener szkoleń, instruktor tańca, animator społeczny. Wulkan energii, inspiruje do działania i motywuje do rozwoju każdą napotkaną osobę. Staram się cieszyć każdą chwilą, każdym spotkaniem z drugim człowiekiem i możliwością dzielenia się swoim doświadczeniem.

trener_malgorzata_sobiesiak

 

mgr MAŁGORZATA SOBIESIAK
Doświadczona psycholożka, logopeda, trenerka Komunikacji Opartej na Empatii (Nonviolent Communication); pracuje metodą Porozumienia bez Przemocy i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Solution Focused Brief Therapy).

trener_monika_wojcik

 

MONIKA WÓJCIK
Pedagog, certyfikowany terapeuta zajęciowy, trener szkoleń z zakresu rękodzieła artystycznego, plastykoterapii oraz plastycznych i artystycznych metod pracy z dziećmi i dorosłymi. Na co dzień pracuje przy projektach aktywizacji osób starszych i niepełnosprawnych oraz z grupami dzieci z utrudnionym dostępem do kultury.

trener_agnieszka_dudziak

 

AGNIESZKA DUDZIAK
Pedagog specjalny, trener szkoleń z zakresu metod pracy z dziećmi z autyzmem, dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

 


mgr IWONA MICHNIK

Pedagog specjalny, certyfikowana instruktorka tańca w kręgu , a także tańca towarzyskiego ze specjalnością rekreacja ruchowa, animator tańca, miłośnik tańców w kręgu ze świata. Podróżnik.

 

trener_katarzyna_kurowska

 

KATARZYNA KUROWSKA
Pedagog, trener szkoleń z zakresu Pedagogiki Cyrku,  Treningu motoryki małej i dużej oraz Metod ułatwiających wydłużanie koncentracji. Stworzyła autorski program warsztatów cyrkowych dla dzieci, które od 2010 r. realizuje w ramach zajęć dodatkowych w szkołach i przedszkolach w Lublinie.

 

trener_joanna_szpara

 

JOANNA SZPARA
Doświadczony psycholog, posiada kwalifikacje do prowadzenia terapii pedagogicznej i terapii zajęciowej. Na co dzień pracuje jako nauczyciel przygotowujący do zawodu terapeutów zajęciowych i opiekunów dziecięcych. Pasjonatka plastykoterapii, rękodzieła i terapii dzieci z głęboką wieloraką niepełnosprawnością.

 

MARLENA BARAŃSKA (WILGOCKA)
Pedagog-animator. Mój zawód to moja pasja. „Działanie” to moje drugie imię. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z grupami w różnym wieku jako animatorka imprez kulturalno – rozrywkowych, trener oraz wychowawca. Wyróżnia mnie profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność oraz ciągła chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań. Moi pracodawcy i podopieczni mówią, że zarażam pozytywną energią.

 

BARBARA LIBICKA-GORTADT
pedagog specjalny, reedukator. Od 13 lat prowadzący terapię dzieci w przedszkolnej grupie terapeutycznej. Trener kreatywności i arteterapii. Ukończyłam Podyplomowe Studia Terapii i Treningu grupowego na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbiam prowadzić szkolenia dzieląc się pasją, wiedzą i doświadczeniem.

 


ZUZANNA KUPNICKA

psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji, arteterapueta, doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, trener szkoleń. Na co dzień pracuje z seniorami oraz z dziećmi. Prowadzi również zajęcia ze studentami. Bardzo lubi dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem i nieustannie inwestuje w rozwój własnych kompetencji.

 


BOŻENA OSTACHOWSKA-KOZERA

„Żywa orkiestra”, nauczyciel muzyki, tańca i śpiewu. Pasjonatka nauki przez doświadczenie. Mistrzyni edukacji „tych opornych” , podpowie doradzi i zainspiruje do zabawy, edukacji i rozwoju poprzez muzykę.

 


MARIUSZ KOZAK

Trener szkoleń, muzyk, aranżer, kompozytor, współtwórca audycji i bajek muzycznych dla dzieci, nauczyciel. Właściciel Centrum Kreatywności KARUZELA, obsługującą placówki oświatowe w zajęcia dodatkowe. Posiada wyższe wykształcenie z zakresie pedagogiki szkolnej i opiekuńczej, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. i. T. Szeligowskiego w Lublinie. W wolnych chwilach klawiszowiec i wokalista w zespole muzycznym.


mgr ALEKSANDRA MACHNIAK

Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym, trener szkoleń, coach, terapeuta I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, animator z bogatym doświadczeniem prowadzenia imprez kulturalno-rozrywkowych z grupami w różnym wieku.

 


KAROLINA SUSKA

Trenerka, tutorka, animatorka kultury. Pasjonatka odkrywania potencjału zarówno ludzi jak i społeczności lokalnych. Prowadzi szkolenia i warsztaty z kompetencji społeczno – kulturalnych, projektowych i edukacyjnych. Autorka bloga www.kobietanawsi.pl