Szybki kontakt? ZADZWOŃ: 504-399-116

Wybierz miasto:

trener_sylwia_sawa

 

mgr SYLWIA SAWA-PASTERNAK
Kierownik Niepublicznego Zakładu Doskonalenia Nauczycieli ISKRA, Prezes Zarządu firmy szkoleniwo – eventowej ISKRA SP. Z O. O. Specjalista tworzenia programów szkoleniowych w ISKRA – Akademia Szkoleń i Rozwoju sp. z o. o. Absolwentka studiów podyplomowych APS w Warszawie z choreoterapii i tańca. Pasjonatka pracy z grupą, pedagog, trener szkoleń, instruktor tańca, animator społeczny. Od 10 lat prowadzę liczne programy aktywizujące grupy 50+ oraz Aktywne Kobiety w ramach współpracy z                                                                       organizacjami pozarządowymi. Dzielę się i zarażam pasją do pracy z                                                                                                                                                 drugim człowiekiem!

 

trener_monika_wojcik

 

MONIKA WÓJCIK
Pedagog, certyfikowany terapeuta zajęciowy, trener szkoleń z zakresu rękodzieła artystycznego, plastykoterapii oraz artystyczno-terapeutycznych metod pracy z dziećmi i dorosłymi. Na co dzień pracuje przy projektach aktywizacji osób starszych i niepełnosprawnych oraz z grupami dzieci z utrudnionym dostępem do kultury.

 

 

 


mgr IWONA KARPIŃSKA 
Pedagog specjalny, pedagog wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, familolog, trener szkoleń, certyfikowana instruktorka tańca w kręgu, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością taniec towarzyski, animator tańca,  instruktor „slavica dance”, autorka zajęć taneczno – podróżniczych dla dzieci „tańcem po mapie”, oraz opowiadań edukacyjno-podróżniczych dla dzieci. Prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi, tańce rekreacyjne (w kręgu) dla dorosłych i zajęcia dla seniorów.

 

trener_katarzyna_kurowska

 

KATARZYNA KUROWSKA
Pedagog, trener szkoleń z zakresu Pedagogiki Cyrku,  Treningu motoryki małej i dużej oraz Metod ułatwiających wydłużanie koncentracji. Stworzyła autorski program warsztatów cyrkowych dla dzieci, które od 2010 r. realizuje w ramach zajęć dodatkowych w szkołach i przedszkolach w Lublinie.

 

trener_joanna_szpara

 

JOANNA SZPARA
Doświadczony psycholog, posiada kwalifikacje do prowadzenia terapii pedagogicznej i terapii zajęciowej. Na co dzień pracuje jako nauczyciel przygotowujący do zawodu terapeutów zajęciowych i opiekunów dziecięcych. Pasjonatka plastykoterapii, rękodzieła i terapii dzieci z głęboką wieloraką niepełnosprawnością.

 

MARLENA BARAŃSKA (WILGOCKA)
Pedagog-animator. Mój zawód to moja pasja. „Działanie” to moje drugie imię. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z grupami w różnym wieku jako animatorka imprez kulturalno – rozrywkowych, trener oraz wychowawca. Wyróżnia mnie profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność oraz ciągła chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań. Moi pracodawcy i podopieczni mówią, że zarażam pozytywną energią.

 

 

 


BOŻENA OSTACHOWSKA-KOZERA

„Żywa orkiestra”, nauczyciel muzyki, tańca i śpiewu. Pasjonatka nauki przez doświadczenie. Mistrzyni edukacji „tych opornych” , podpowie doradzi i zainspiruje do zabawy, edukacji i rozwoju poprzez muzykę.

 


MARIUSZ KOZAK

Trener szkoleń, muzyk, aranżer, kompozytor, współtwórca audycji i bajek muzycznych dla dzieci, nauczyciel. Właściciel Centrum Kreatywności KARUZELA, obsługującą placówki oświatowe w zajęcia dodatkowe. Posiada wyższe wykształcenie z zakresie pedagogiki szkolnej i opiekuńczej, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. i. T. Szeligowskiego w Lublinie. W wolnych chwilach klawiszowiec i wokalista w zespole muzycznym.


mgr ALEKSANDRA MACHNIAK

Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym, trener szkoleń, coach, terapeuta I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, animator z bogatym doświadczeniem prowadzenia imprez kulturalno-rozrywkowych z grupami w różnym wieku.

 

 

 

RENATA BARAŃSKA-GUMIENIAK
certyfikowany muzykoterapeuta (MT-BC), nauczyciel muzyki i rytmiki, familiolog, tutor, trener, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, trener szkoleń. Lubię marzyć, tworzyć, wymyślać, ulepszać i działać. Moją wielką pasją jest muzyka i praca z ludźmi. Inicjatorka powstania zespołu PANdamusic. Od 2004 roku chórzystka Gospel Rain. Brała udział w nagraniach płyt, nagrań, koncertów live i produkcji TV współpracując z wieloma artystami. Wraz z zespolem Gospel Rain wspiera wokalnie wiele wydarzeń artystycznych śpiewając m.in z Natalią Kukulską, Andrzejem Lampertem, Krzysztofem Iwaneczko, Adamem Krylikiem, Kubą Badachem, Olgą Szomańską, Beatą Bednarz czy zespolem Golec uOrkiestra.

 


mgr BEATA JAWORSKA

nauczyciel dyplomowany edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej – pracuje w przedszkolu od 40 lat. Nauczyciel specjalista, dydaktyk, trener szkoleń o tematyce przedszkolnej i szkolnej. Wykładowca Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu, Wykładowca Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie, Trener Umiejętności Społecznych. Autorka programu szkolenia dla opiekunów dziecięcych w żłobkach w oparciu o ustawę „żłobkową”. Doradca metodyczny PCDN w Puławach.

 

  mgr Michał Kociuba – nauczyciel w-f, wodzirej, DJ, instruktor tańca