Szybki kontakt? ZADZWOŃ: 504-399-116

Wybierz miasto:


Choreoterapia, taniec i muzyka to moja pasja, życie. Taniec daje mi radość i energię, muzyka natchnienie, a ruch swobodę. Pojęcie „choreoterapii” jest jeszcze mało znane w Polsce, dlatego zapraszam każdego do spotkania ze mną i  wspólnym tańcem.

Stworzyłam autorski program szkoleń oraz warsztatów tanecznych i choreoterapii (terapii tańcem), którego celem jest:

  • zachęcenie uczestników do ruchu przy muzyce,
  • stworzenia możliwości odreagowania codziennych napięć i stresów,
  • odprężenia i relaksacji,
  • pracy z ciałem i swoimi emocjami,
  • poczucie większej pewności siebie, otwartości i radości,
  • nauka poruszania się do muzyki,
  • nauka różnych technik i stylów tańca.

Choreoterapia, to nie tylko nauka kroków lecz możliwość swobodnego poruszania się, szukania i odnajdowania swoich możliwości tanecznych. Zajęcia pozwalają, pomagają i uczą zatrzymać się choć na chwilę, pozwalają także uwolnić i przenieść wszystkie„myśli” do stóp, a później wytańczyć je.

Zajęcia obejmują:  rozgrzewkę taneczno-ruchową, ćwiczenia ogólnokondycyjne, masaż, tańce w kręgu, tańce różnych narodów, układy taneczne do różnych hitów muzycznych, choreografie na bazie kroków tańca standardowego, latynoamerykańskiego i nowoczesnego dostosowane do poziomu i możliwości psycho-motorycznych uczestników zajęć, praca z ciałem – przełamywanie swoich lęków i trudności w relacjach.

choreo02 choreo03 choreo04 choreo05 choreo06 choreo08 choreo09 choreo10 choreo11

Zapraszam do współpracy!
tel.: 504-399-116
e-mail: iskra.edu@gmail.com


Sylwia Sawa-Pasternak
Prezes Zarządu firmy ISKRA, instruktor tańca, pedagog, animator, arte i choroeterapeuta. Ukończyłam liczne kursy i warsztaty z zakresu tańca oraz 2 letnie studnia podyplomowe w Warszawie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, kierunek Kształcenie muzyczno-ruchowe (uprawnienia do choreoterapii, tańca i rytmiki C. Orffa).