Zapraszamy na szkolenie doskonalące, wszystkich zainteresowanych tematyką, poszukujących wiedzy dotyczącej pracy nad rozwijaniem kompetencji społecznych i komunikacyjnych dzieci o specjalnych potrzebach oraz grup w normie rozwojowej.

• Dostęp do  wideo – 120 min. inspiracji na 7 dni
  • materiały do pobrania
  • Certyfikat akredytowany przez kuratora oświaty zgodny z MEN
  • Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz.U. z 2019 r. poz.1045)

1. TUS – podstawowe założenia teoretyczne, cele, efekty prowadzenia zajęć
  2. TUS dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, sposoby i przykładowe praktyki treningu umiejętności społecznych w pracy z dziećmi z autyzmem w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
  3. Przykładowe scenariusze zajęć TUS
  4. Przykłady dokumentacji zajęć

Trening Umiejętności społecznych zaleca się do pracy z: dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, jak również nastolatkami i młodzieżą, którzy nie przejawiają żadnych zaburzeń oraz niepełnosprawności; Dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu’ Dziećmi i młodzieżą niedostosowaną społecznie; Wszystkimi osobami z różnych powodów zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Dzięki uczestnictwie w TUS jednostka (dziecko, uczeń, osoba dorosła) staje się bardziej świadoma siebie (swoich potrzeb, emocji, zachowań); Buduje i wzmacnia swoją tożsamość, poczucie własnej wartości i pewności siebie; Wzmacnia poczucie kontroli w sytuacjach społecznych; Ma gotowe strategie zachowań – poradzenia sobie w trudnych sytuacjach.

ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP:

• LUB
  • Jeśli szkolenie opłaca firma / placówka / pracodawca NIE OPŁACAJ DOSTĘPU,
  • prześlij na nasz adres e-mail dane do wystawienia faktury: nazwę, adres i nip.
  • Fakturę otrzymasz w wersji elektronicznej z odroczonym terminem płatności 14 dni

• W e-mailu podaj dane do wydania certyfikatu:

ul. Młodej Polski 32/83, Lublin

13 1950 0001 2006 6594 2703 0002

TYTUŁEM: TUS SZKOLENIE + nazwisko uczestnika

Prowadzi:  mgr Beata Jaworska

Nauczyciel dyplomowany edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Od 40 lat pracuje jako nauczyciel specjalista, dydaktyk, trener szkoleń o tematyce przedszkolnej i szkolnej.