Szkolenie doskonalące on-line live na platformie ZOOM

9 październik 2021 r. godz. 19.00 – 20.30

cena: 70 zł

ADRESACI: nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagodzy, studenci, rodzice szukający sposobów wspomagania rozwoju swoich dzieci oraz wszyscy zainteresowani doskonaleniem zawodowym.

NR AKREDYTACJI KURATORA OŚWIATY 93/2020

Organizator: Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli ISKRA SP.  Z O. O.

1. Inspiracje praktyczne dla nauczyciela i odpowiedź w jaki skuteczny sposób realizować :
– treści kształcenia edukacji matematycznej zawarte w podstawie programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej,
– przyczyny niepowodzeń w nauce matematyki u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym,
– praktyczne sposoby wspierania dzieci w uczeniu się matematyki
2. Metody pracy; rewizyty I pomoce dydaktyczne, gry i zabawy wykorzystywane w nauce matematyki
3. Inspiracje i wskazówki: „Jak skutecznie uczyć dziecko matematyki; oraz myślenia przyczynowo-skutkowego, myślenia logicznego”.

OTRZYMASZ:

• Certyfikat ukończenia szkolenia doskonalącego z  zakresu „Edukacja matematyczna w przedszkolu. Metody pracy, rekwizyty i pomoce dydaktyczne, gry i zabawy wspierające rozwój dziecka”
  •  zgodny z MEN wydany przez Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli oraz Instytucję Szkoleniową
  • certyfikat w formie elektronicznej
  • oraz dodatkowe materiały do pobrania

ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP:

• opłać dostęp do kursu 70 zł
  • wyślij potwierdzenie wpłaty na iskra.edu@gmail.com
  • LUB
  • Jeśli szkolenie publiczna placówka / pracodawca NIE OPŁACAJ DOSTĘPU,
  • prześlij na nasz adres e-mail dane do wystawienia faktury: nazwę, adres i nip.
  • Fakturę otrzymasz w wersji elektronicznej z odroczonym terminem płatności 7/14 dni
  • W e-mailu podaj dane do wydania certyfikatu:
  • 1. IMIĘ I NAZWISKO
  • 2. DATĘ ORAZ MIEJSCE URODZENIA
  • 3. NUMER TEL.

RACHUNEK DO UISZCZENIA WPŁATY:

ISKRA SP. Z O.O.

13195000012006010159900003